fbpx

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım ve E-Ticaret
Yaratıcı bir tasarımcı kirala

Web Tasarımı ve Grafik Tasarım Hizmetleri

Web Tasarımı;Birçok tasarım şirketi artık her yerde. Ancak sadece birkaçı, aradığınız kaliteli sonuçları sağlayacak kadar kendini adamıştır. biajans.NET, tasarım ve çevrim içi pazarlama ile ilgili hizmetler sunan eksiksiz bir dijital ajans şirketidir. Yaratıcı tasarımcılardan oluşan ekibimiz, duyarlı web sitesi tasarımları, kurumsal logo tasarımları ve Marka Kimliğini şirketiniz için her zaman istediğiniz şekilde oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Grafik Tasarımı & Marka Bilinirliği

Logo Tasarımı ve Web Kimliği

biajans.NET, marka kimliğinizi bir üst seviyeye taşıyacak nitelikli profesyonel web tasarımı ile; Logo Tasarımları, Grafik tasarımları, Web sitesi tasarımı gibi hizmetler markanızın güzelliğini artırabilir. Tüketicileriniz ve müşterileriniz arasında iyi bir tanınma sağlayabilir. Ayrıca grafik tasarımlar, tüketicilerinizle büyük ölçekte görsel olarak iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Dijital Reklam Ajansı | Biajans.NET
Dijital Reklam Ajansı Biajans.net İkon-49

Web Sitesi İçeriği

İşletme web siteleri için, içerik önemli bilgiler içermeli ve işletme ile ilgili formlarda olmalıdır. Örneğin, perakende satış siteleri ürünlerinin yüksek kaliteli resimlerine ihtiyaç duyarken, danışmanlık firmaları müşteri referanslarını vurgulamaya yatkındır.

Dijital Reklam Ajansı Biajans.net İkon-46

Arama Motoru Optimizasyonu

İyi tasarlanmış bir web sitesi birçok ziyaretçileri çekmek için arama motoru optimizasyonu ister. Bu, arama anahtar kelimelerinin web sitesi içeriğine, uygun bir bağlantı profiline, sosyal medya sinyallerine ve 200’den fazla faktöre eklenmesini gerektirir.

Dijital Reklam Ajansı Biajans.net İkon-48

Mobil Uyumluluk

Web siteniz herhangi bir cihazda tüm içeriği ve bilgileri yansıtır, ancak cihaz ekranının boyutuna göre görüntülenme şeklini değiştirir. Web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek müşteri kaybınızı önler ve kurumsal kimliğinizi tüm cihazlara yansıtmanızı sağlar.

Dijital Reklam Ajansı Biajans.net İkon-45

Site ve Sayfası Hızı

İnsanlar doğal olarak sabrını çabucak kaybederler ve bir web sitesini ziyaret ederken bu durum geçerlidir. Bir web sitesinin yüklenmesi ne kadar uzun sürerse, bir kişinin tam olarak görüntülenmeden önce bırakma olasılığı o kadar yüksektir.

Dijital Reklam Ajansı Biajans.net İkon-47

Kullanıcı Dostu Navigasyon

Mükemmel bir web tasarımı, ziyaretçilerin gereken bilgileri hızlı bir şekilde bulmalarını sağlayan kullanıcı dostu bir navigasyon şeması içermelidir. Önemli bağlantılar kolayca bulunmalı ve mantıklı, basit olmalı ve anlaşılması kolay etiketler içermelidir. 

Dijital Reklam Ajansı Biajans.net İkon-44

Cihaz Uyumluluğu

Bir web tasarım görüntülemek, tarayıcı ve platformların çeşitliliği geliştiriciler için bir zorluk sunabilir, ancak yetenekli olanlar bu faktörlere alışkındır. Bir site çeşitli çözünürlüklerde, ekran boyutlarında ve tarayıcılarda kolayca oluşturulmalıdır.

Web Tasarımı Geliştirmeleri

Link İnşası89%
HTML / CSS87%
Wordpress100%
Photoshop74%
Veri Tabanı Optimizasyonu93%
İçerik Oluşturma71%

Şimdi Kısa Süreliğine

Kısa süreliğine Web tasarımı ve Seo uygun fiyata. Bu kampanya kısa süreliğine etkindir. Kampanya içeriğindeki fiyat karşılığında Web sitesi tasarımı ve Seo ikisi bir arada. 

4,200 TL!

Responsive Nedir? & Mobil Uyumlu Web Tasarım Sitesi

Mobil cihazlardan girildiğinde, masaüstü kurumsal görünümü ile aynı izlenimi verir. Aynı zamanda kullanıcı dostu ve mobil uyumlu tasarım özelliği elde etmek için tasarlanmıştır. Pratik ve kullanımı kolaydır.

  • Responsive tasarım ile müşterilerini kaçırma
  • Profesyonel bir ekip ile zamandan tasarruf edin
  • Optimize edilmiş web tasarımı ile google dostu
  • Yanlışlardan kaçınarak fazla bütçe harcamaktan korun

Ücretsiz Web Site Analizi

    * Ücretsiz Rapor Alın