fbpx

İletişim

Bizimle temasa geçin..
Dijital Reklam Ajansı Biajans.net İkon-162

İletişim

İletişim için bizi ilgili telefon numarasından arayabilir, mesaj atabilir yada ziyaret edebilirsiniz. Eğer bizlerle temasa geçmeden önce bize bilgilerinizi bırakırsanız sizin siteniz hakkında detaylı bilgi edinmiş oluruz. Ve bu sayede size ulaştığımızda elimizde siteniz için sunabileceğimiz analiz sonuçları olur.

Telefon

Tüm sorularınız ve ücretsiz SEO anlizi için bizimle temasa geçin. Bir telefon kadar uzağınızdayız..

Email

Aşağıdaki E-posta hesabına mail atabilir yada Anasayfa’da ki “SEO Analizi” kullanabilirsiniz.

info@biajans.net

Lokasyon

Google haritalar üzerinde,
Çengelköy Mahallesi, Üsküdar 
İstanbul/Türkiye 34000

Bize bilgilerinizi bırakn

size geri dönelim.

  Şimdi İletişime Geç

  Neden bizimle iletişime geçmelisiniz?

  Web sitenizin yada sosyal medya hesaplarınızın profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesini ister misiniz? Sadece site yönetimi değil tabi ki. Bir Dijital Reklam Ajansı olarak reklam hesaplarınızı da yönetiyoruz. İsteğe bağlı olarak Marka Bilinirliği için yeniden logo tasarımı, dijital kimlik oluşturma, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı gibi bir çok hizmeti de tek bir alanda büyük bir ekiple yapıyoruz. Deneyimli tasarımcılarımız sayesinde web sitenizin görsel zenginliği ile müşterilerinizi web sitenizde zaman geçirme süresini uzatıyoruz. Bu sayede etkileşimde kalma süresi de uzamış oluyor.

  Sizin Yerinize Buradayız.

  Bırakın her şeyi sizin yerinize halledelim.

  Ayrıca alt yapı çalışmaları ile site içi link köprülemesi ve seo çalışmaları ile Google Ads’de reklam altyapınızı da oluşturuyoruz. Yani yaptığımız tüm çalışmalar birbirine entegreli olarak müşterileriniz ile web siteniz arasında bağlaç görevi görüyor. Google Adwords hesaplarınızın yönetimini aldığımızda ilk yapacağımız kontrol hesaplarınızın reklam vermeye uygun kampanya olum olmadığı. Eğer sıfırdan bir kampanya oluşturulacaksa, Yani daha önce hiç reklam vermediyseniz; Web sitenizin alt yapısına uygun anahtar kelimeler ve rakip analizleri yapılarak kampanya ayarlamaları yapılır.

  Ayrıca,

  Her kampanya, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiştir . Web sitesinin ve endüstrinin rekabetçi doğasının kapsamlı bir analizini yapıyor ve buna göre bir strateji oluşturuyoruz. Çevrim içi pazarlamada herkese uyan tek bir çözüm yoktur, bu nedenle mevcut durumunuz için benzersiz bir strateji oluşturacağız.

  Hızlı Destek

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Endişelenmeyin, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

  Blogda Ara

  Blog’umuzda ki makaleleri inceleyerek nasıl yapılacağı hakkında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

  Whatsapp Destek

  Whatsapp üzerinden tecrübeli ekibimize aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. 7/24 Destek servisi.