Satış yapan Google Ads kampanyaları oluşturuyoruz

Google Reklamları çalışması için gereken özelleştirmeleri yapay zekanın veya herhangi bir yazılımın üstlenebileceğine inanmıyoruz. Sonuç olarak, Markanızın en iyi neye yanıt verdiğini anlamak için tüm stratejilerimizi deneyime dayalı olarak uyumlu hale getiriyoruz.

Performansa Dayalı Google Ads Reklamları

Uzun vadeli sözleşmeleri boşverin; Memnuniyet seviyelerinize göre bizimle aylık bazda çalışın.

Google Premier iş ortağı

Bir Google Premier İş Ortağı olarak, hemen hemen her sektörde başarılı Google Ads kampanyaları yürütme konusunda yılların deneyimine sahibiz. Sonuç olarak daha fazla tıklama almanıza ve daha fazla web sitesi trafiği çekmenize ve onları ödeme yapan müşterilere dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

İçerik Pazarlamanızı Para Kazanma Makinenize Dönüştürün

Google’da her gün yapılan 5 milyar aramadan yararlanmak istiyorsanız, Google Reklamları size pek çok değer ve ayrıca marka bilinirliği sunabilir. Çünkü her gün yapılan 5 milyar arama, işletmeler için önemli bir fırsattır ve Google Reklamları bu fırsatı değerlendirmelerine yardımcı olabilir.

Gerçek Büyüme Potansiyelinizi Google ile Keşfedin

Google Premier İş Ortağıyız

Müşterilerimizi memnun etmek ve tüm kampanyaları optimize etmek için çok çalıştık, çünkü tüm resmi Google Ads sertifikalarını geçtik ve aktif kaldık.

Daha fazla müşteri adayı

Daha fazla potansiyel müşteri için B2B Google Ads kampanyaları başlatmayı ve optimize etmeyi planlıyoruz.

Zamandan tasarruf edin

Müşterilerinizi daha iyi anlayan Profesyonel bir ajans ile çalışarak bütçenizden ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. 

Uzmanlarla çalışın

Biajans olarak, sizinki gibi 1.000’den fazla şirketin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduğumuz başarılı bir ekip ile çalışın.

Google Ads, işletmelerin hedef kitlelerine ulaşması ve dijital pazarlama stratejilerini geliştirmesi için önemli bir araçtır. Çünkü, Biajans gibi uzman bir Google Ads ajansı ile çalışarak daha iyi marka görünürlüğü, daha yüksek TO ve ayrıca daha fazla dönüşüm elde edeceksiniz.

Neden Google Ads Reklamları?

Dijital pazarlamanızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?

  • Marka ve Strateji İncelemesi
  • Kampanya Yapısı ve Anahtar Kelime Listesi Oluşturma
  • Reklam Kopyası ve Uzantıları
  • Açılış Sayfaları
  • Banner Oluşturma ve Görüntülü Reklam Ağı
  • Optimize Et, Test Et, Kırp ve Genişlet

Google Reklamları Pahalı, Zor ve Tutarsız Olmak Zorunda Değil

Google Ads neredeyse tüm başarılı performansa dayalı pazarlama programlarının önemli bir bileşenidir. Potansiyel müşteriler her gün hizmetlerinizi ve ürünlerinizi arıyor. Bu nedenle, doğru anahtar kelimelerde, doğru mesajlaşma ve açılış sayfasıyla görünmüyorsanız, çok şey kaçırıyorsunuz demektir.

Başarıya giden yol bi’ajans‘dan geçiyorツ

Sosyal medya ajansımız, arama motoru optimizasyonu yoluyla hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

671+

Memnun müşteri

89%

Performans artışı

Profesyonellerden oluşan yaratıcı bir ekibiz

Oluşturulan tüm reklam kampanyalarında ekibimizin içersinde bulunan görsel sanatlar uzmanı ve grafik tasarımcılar sayesinde, reklam görselleriniz rakiplerinizin reklamlarına kıyasla daha dikkat çekici ve eşsiz renkler ile daha fazla kullanıcıya ulaşır.

Google’ı hemen kullanmaya başlayın!

Google platformunda daha fazla müşteri ve satış elde etmek mi istiyorsunuz, şimdi Google uzmanlarımızdan biriyle hiçbir yükümlülük altına girmeden görüşün.

Doğru reklam ajansı ile çalışın!

Satışları artırmak mı yoksa müşteri adaylarınızın kalitesini artırmak mı istiyorsunuz? Gelir göstergelerini artırmanın zamanı geldi mi? Çünkü, Biajans doğru reklam politikası ve optimizasyon yoluyla, her zaman hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Standart

3.800₺
/ay

Profesyonel

5.000₺
/ay