fbpx

Blog

Sosyal Medya ve dijitalde ihtiyaç duyduğunuz her şey..

Instagram’da Reklam Vermek

928 milyondan fazla potansiyel kitleye sahip Instagram reklamları, herhangi bir sosyal medya pazarlamacısı için önemli bir araçtır. Ana şirket Facebook'un kapsamlı hedefleme seçeneklerine ve araçlarına erişim sayesinde Instagram reklamcılığı, uygulaması kolay, etkili bir stratejidir.
Daha Fazla Oku

Markalar Ve İşletmeler İçin Instagram Yönetimi

Instagram çoğumuzun vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Sıkıldığımız her an artık Instagramı’ açıyoruz. 26 Milyon’dan fazla iş hesabı bulunan Instagram’da rekabette her geçen gün artmaya devam ediyor.
Daha Fazla Oku

5 Adımda İnstagram Reklam Vermek

Günümüzde hemen hemen herkes İnstagram reklamları için bir şeyler söylüyor. Fakat İnstagram’da reklam vermek aslında anlatılan kadar kolay değildir. En basit şekilde yanlış seçilen kampanya türü yada yanlış tanımlanmış bir hedef kitle yüzünden reklam bütçeniz boşa gidebilir.
Daha Fazla Oku

Google’da Reklam Vermek İsteyenler İçin 10 İpucu

Google'da reklam vermek aslında ufak bir araştırma sonrası çok basit gibi görünebilir. Fakat reklam vermek sadece ads hesabı oluşturup izlediğiniz bir kaç eğitim videosu üzerinden bir kaç anahtar kelime seçip reklama çıkabileceğiniz kolaylık..
Daha Fazla Oku
Seo anahtar kelimeler nedir

Seo Anahtar Kelimeler Nedir?

Arama motorları için optimize edilmiş bir web sitesi, potansiyel ziyaretçi tabanı olarak arama motorlarını sitenize bağlamaya yardımcı olan SEO anahtar kelimeler “aynı dili konuşur”. Anahtar kelimeler SEO’nun ana unsurlarından biridir.Başka bir deyişle kullanıcıların sizi bulmasını kolaylaştırmak için sunduğu..
Daha Fazla Oku
Facebook özel kitleler ayaralamak için 3 öneri

Facebook Özel Kitleler Nasıl Ayarlanır?

Facebook Özel Kitleler;Güçlü bir Facebook varlığı oluşturmak, çok yönlü bir içerik pazarlama stratejisinin önemli bir unsurudur. Daha fazla pazarlamacı reklam için sosyal medyaya akın ettiği için Facebook Özel Kitleler, kullanıcıları hedeflemenin ve..
Daha Fazla Oku
1 2