Bize ulaşın HEMEN TANIŞALIM

Herşeyi sizin yerinize halledelim.

Bize ulaşın, Sosyal medya reklamları yada Google Ads ile satışlarınızı en üst düzeye çıkaralım. Size uygun reklam platformunu gelin birlikte keşfedelim. Dijitalde gülen yüzlerden biri olan Biajans’la tanışmaya hazır mısınız?

Hadi başlayalım.

Çevrim içi pazarlamada herkese uyan tek bir çözüm yoktur, bu nedenle mevcut durumunuz için benzersiz bir strateji oluşturacağız. Sosyal medya reklamlarınızın hedef kitle ve İnstagram algoritmasına göre optimize
edildiğinden emin olmak için, hesabınızı ücretsiz olarak analiz edelim.

Bize ulaşın yada Sizi arayalım..

  Telefon numaranız

  Daha önce reklam verdiniz mi?

  Şu anda size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Google’da insanların en çok sordukları soruları ele alarak cevap vermeye çalıştık. Sorunuzun cevabı aşağıda yer almıyorsa bize mail atabilir yada Whatsapp üzerinden sorunuzu sorabilirsiniz.

  İnstagram reklam fiyatları talepleriniz ve rekabetinize göre değişiklik gösterir. Bu sizin ne kadar rekabete gireceğiniz ve ne kadar kişiye gösterim yapacağınıza bağlı olarak değişir. İnstagramda reklam verirken belirleyeceğiniz tarihler yine bu fiyatı değiştirir. Yada süresiz yayınlamak gibi. 

  Sosyal medya yönetimi; Dijital ortamda sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını, marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu  bir şekilde   yönetilmesine verilen addır. Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür.

  İnstagram reklamlarının Google reklamlarından farkı tamamen sizin yaptığınız işe bağlıdır. İnstagramda ki kullanıcı kitlesi sizin potansiyel müşteriniz olabilir. Yada Google aramalarda ki. Bu tamamen sizin verdiğiniz hizmetle ilgilidir.

  Kendinize ait site oluşturmak istemiyorsanız, sosyal sayfalardaki ( Facebook, İnstagram gibi ) açacağınız tanıtım sayfaları yada e–ticaret hizmeti sunan kuruluşların bünyesinde oluşturacağınız dükkan bölümünüze ait linklerle bağlantılı reklam çalışması yapılabilir.

  İnstagram Reklamlarını Facebook üzerinden oluşturuyoruz. Başlamak için, Facebook’un reklam yöneticisi bölümüne gidin ve  “oluştur ” seçeneğine tıklayın. Tabi bir Business hesabınızın olması gerekiyor.

  Google reklamları için anahtar kelimeler sektörel olarak değişir. Her sektör için farklı anahtar kelimeler kullanılır. Örneğin bir ayakkabı satıcısının anahtar kelimeleri ile araba kiralama firmasının anahtar kelimeleri ortak değildir. Sektöre göre değişiklik göstermektedir.

  Anahtar kelimelerinizi ayarlarken bu kelimeleri reklamlarda kullanmadan önce sitenizde de yer aldığına dikkat edin.