Biz kimiz?

Dijital geleceğe hazır mısın?

Yenilenen ve sürekli değişen sosyal medya algoritmalarını yakından takip ediyor ve aksiyon alıyoruz. Değişim dijitalde başlar. Modern teknolojiye bizimle ayak uydurun.

Videoyu oynat

Dijitaldeki hikayemiz..

Biajans.net olarak 2012 yılında küçük işletmeler ve KOBİ ölçekli firmaları hedef alarak kurulduk. Fakat şuanda büyük ölçekli şirketlerden KOBİ ölçekli şirketlere kadar müşterilerimiz var. Sektörel farklılıklar yaşamadan her sektörü ayrı ayrı değerlendirebileceğimiz yenilikçi ve güçlü bir ekibe sahibiz.

Firma olarak her zaman sorunların çözülebileceğine inanıyoruz. Bazen sorunlar çözülemeyecek gibi görünebilir ama problemin içindeki sırayı değiştirdiğinizde farklı bakış açılarıyla bu sorunlara çözümler üretebilirsiniz.

1 +
Mutlu Müşteri
1 %
Memnuniyet Oranı
0 Yıl
Deneyim

Başarı tesadüf değildir.

Markanızı riske atmayın!

Kendimizi, müşterimizin yerinde düşünerek hareket ediyoruz. Harcanan meblağın müşterinin değil; bizim cebimizden çıktığını düşünerek bütçe planlamaları yapıyoruz.
360° Sosyal Medya reklam ajansı; Google Ads reklamları, Sosyal Medya yönetimi ve reklamları, Web Tasarımı ve Sosyal Medya iletişimi konularında hizmet vermektedir.

Güvenli Ödeme

Reklamlarınız yayınlanmadan ödeme almıyoruz. Ödemenizi tüm kurulumlar bittikten ve reklam yayınlandıktan sonra alıyoruz.

Profesyonel Ekip

Yenilikçi ve güçlü bir ekip ile başarı hiçbir zaman tesadüf değildir. Reklamlarınızı biz yönetirken siz sadece müşterilerinize odaklanın.

Sözleşme Yok

Bağlayıcı sözleşme yok! Dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak karşılıklı sözleşme yapılabilir.

Ekiple tanış

Dijitalde güvenebileceğiniz deneyimli ve profesyonel ekibimiz. Her gün iletişim, şeffaflık ve sonuçlar ile güven inşa ediyoruz.

Can UZUN

Videographer/Sanat Yönetmenliği

Halil ÜST

 Google Ads / Dijital Pazarlama Yöneticisi

Ahmet YIĞIN

SM Yönetimi/Görsel Tasarım Uzmanı

Mustafa ÜST

Kurucu Ortak – Reklam/Analiz

Şeyma ESEN

Kurucu Ortak / SM Yönetim Uzmanı

Türkiye geneli proje ortaklarımız

Ortak yürütülen projelerdeki tamamlanan ve devam eden, katkı verdiğimiz ortaklarımız ve markalarımızdan bazıları..

Daha çok satış veya bilinirlik mi istiyorsunuz?
Performansa odaklanmış dijital pazarlama hizmetlerimiz, şirketinizin satış dönüşümlerini iyileştirmekten marka bilinirliğini artırmaya kadar en zorlu hedeflerine ulaşmasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi barındırır.